,,List ktorý som dostal ma veľmi potešil - až tak, že Vám hneď aj píšem späť. Po rokoch som spoznal aspoň takto novú a pravú kamarátku. Som naozaj šťastný, že mi píšete. Tomu sa hovorí radosť v srdci. Vy ste moje slnko v base“ (Rado).
„Teším sa, že sa Vám vyšitá fialka páčila. Takýmto spôsobom Vám môžem vrátiť aspoň trošku radosti a lásky, ktorú dostávam ja od Vás.“ (Janka)
„Som rád, že Pán si ma vybral a som šťastný, že Vás mám!“ (Štefan, odsúdený na doživotie)
„Som rada, že sa môžem s Vami v listoch zhovárať. Mám z toho radosť.“ (Inga)
„Ďakujem Pánu Bohu, že nám, väzňom, chceš pomôcť a záleží Ti na nás.“ (Jozef, doživotne odsúdený)
„ Som veľmi rada Vášmu listu, aj obsahu, aj forme – prekrásny listový papier!“ (Oľga)
„... ďakujem za pohľadnicu, ktorú ste mi poslali, ktorá ma veľmi potešila a dala mi veľa síl a energie. Tú pohľadnicu som dostala v utorok, vtedy som mala ťažký deň, ale potom, keď som ju dostala, som bola kľudnejšia a v lepšej nálade. Hoci som Vás osobne ešte nemala možnosť vidieť, aj tak ste mi urobili radosť tým, čo ste napísali.“ (Saša)
„Váš list mi urobil veľkú radosť. A pohľadnica je prenádherná! V skutku, som dojatá.“ (Janka)
„ Vážim si Vás a Bohu ďakujem, že mi píšete. Mám z každého dopisu radosť. Ja som si Vás veľmi obľúbil. Od Vás vychádza dobro, čo pôsobí aj z Vašich listov Za všetko pekne ďakujem.“ (Štefan, odsúdený na doživotie)
„Som rád, že si s Vami môžem písať a že ste to so mnou ešte nevzdala, že ma beriete takého, aký som a so všetkým. Ďakujem Vám za to pekne. Od kedy si píšeme, tak som úplne ožil. Predtým som len ležal a nič nerobil Vďaka Vám som začal normálne fungovať. Predtým som sa utápal v minulosti, ako nejaký neschopák.“ (Marián)
„To, čo ste mi napísali, to je úžasné.“ (Saša)
„Aspoň Vám sa môžem vyrozprávať – v liste. Aspoň Vám sa môžem zdôveriť s tým, čo ma trápi. Pretože viem, že ma pochopíte.“ (Inga)
„Kiež by ste ma videli, ako sa teším, keď dostanem od Vás poštu. Ďakujem za list, aj pohľadnicu, ktorá pohladí nielen oči, ale aj dušu. Na tých Vašich duchovných stretnutiach po Vašom opise, som smela nazrieť a zacítiť tú atmosféru. V skutku to muselo byť inšpirujúce.“ (Janka)
„Za tie dlhé roky väzenia som sa veľa naučil a viera mi otvorila oči. Mal som nevýhodu v živote, že dobrých ľudí som nepoznal a zlých bolo strašne veľa...Ďakujem nášmu Pánovi, že hoci máte veľa práce a starostí, myslíte na ľudí a pomáhate, ako môžete.“ (Štefan, odsúdený na doživotie)
„Si môj anjel radosti a tvorivosti, veľmi sa z Teba radujem. Teším sa, že si, a že si tu aj pre mňa. Si opora, si istota, si motivátorka a fenomenálna dirigentka tvorivého života...“ (Dušan)
„Úvodom listu Vás čo najsrdečnejšie pozdravujem a veľmi pekne ďakujem za rozprávku a hlavne za Vašu ochotu. Človek v tomto prostredí je už zvyknutý, že viac-menej pre vonkajší svet neexistuje, a takéto gesto doslova zahreje pri srdci o to viac, keď sa jedná o cudziu osobu“ (Jozef).
„Ďakujem za list a taktiež aj za smajlíky. Ďakujem za povzbudenie a milé slovo, to fakt poteší“ (Rado).
„Dostala som Tvoj list, čomu som sa veľmi potešila. Veľmi pekne Ti ďakujem za Tvoju pomoc, modlitby a za všetko, čo pre mňa robíš. Na to ja nikdy nezabudnem“ (Inga).